CoDeck – Kim jesteśmy?

Produkcją kompozytu zajmujemy się od 2002 roku. Wszystkie nasze produkty powstawały w wyniku wnikliwej analizy potrzeb rynkowych. Specjalizujemy się w przetwórstwie PVC wraz z naturalnymi dodatkami- mączka drzewna, łuski ryżu, kolby kukurydzy i wiele innych. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy Systemy kompozytowe CoDeck, które cechuje najwyższa jakość oraz niespotykane na rynku parametry techniczne oraz wytrzymałość mechaniczna. Nasze flagowe projekty to Amfiteatr w Opolu czy Bulwary Wiślane.

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując tylko najlepsze rozwiązania dla konkretnego projektu. Nasze pionierskie osiągnięcia doczekały się wielu nagród i wyróżnień – Lider Przedsiębiorczości jako jedno z pierwszych.

Odpowiedzialność

Produkujemy dla odpowiedzialnych inwestorów komercyjnych, obsługujemy inwestycje publiczne oraz dbamy o zabudowy rezydencyjne. Każdy produkt wychodzący z naszej fabryki jest poddawany kontroli jakości gwarantującej najwyższą jakość i potwierdzający standardy europejskie. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców i sprawdzonymi firmami montażowymi.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!