Ławki ogrodowe od CoDeck

Firma CoDeck zajmuje się produkcją elementów kompozytowych, począwszy od 2002 roku. Oferowane przez nas produkty powstają w wyniku bardzo wnikliwej analizy potrzeb naszych klientów. Wyspecjalizowaliśmy się w przetwarzaniu PVC z dodatkiem naturalnych elementów. Oferowane przez nas produkty takie, jak deski kompozytowe czy ławki kompozytowe stanowią wysokiej jakości wyposażenie tarasów i ogrodów. Produkty te charakteryzują się niespotykanymi na rynku parametrami technicznymi oraz wysoką odpornością mechaniczną, które są odpowiedzią na wysokie wymagania klientów. Czołowym projektem naszej firmy jest zaprojektowanie oraz wykonanie Bulwarów Wiślanych. Naszym klientom oferujemy między innymi ławki parkowe oraz ławki ogrodowe wykonane z kompozytu.

Architektura ogrodowa od firmy CoDeck

Ławki parkowe oraz ławki ogrodowe oferowane przez naszą firmę są odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy potrzebują wytrzymałych elementów będących ozdobą ogrodu. Ławki kompozytowe nie wymagają od naszych klientów dodatkowych nakładów związanych z ich konserwacją, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych ławek drewnianych. W swojej ofercie przedstawiamy zarówno ławki o tradycyjnym wyglądzie, jak i modele nowoczesne.

Naszym klientom proponujemy cztery oryginalne projekty ławek:

  • Ławka parkowa ADAM – ławka ma wymiary 150 centymetrów na 63 centymetry z siedziskiem głębokim na 50 centymetrów. Wyposażona jest bardzo solidne oparcie i giętkie podłokietniki. Model jest dostępny w kolorze grafitowym, orzechowym, szarym oraz czekoladowym.
  • Leżak Delux – który ma wymiary 200 centymetrów na 60 centymetrów. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych kółek, które ułatwiają jego przesuwanie i odpowiednie ustawienie w wybranym miejscu. Model jest dostępny w kolorze grafitowym, orzechowym, szarym oraz czekoladowym.
  • Ławka parkowa PAWEŁ – model ma wymiary 168 centymetrów na 50 centymetrów z siedziskiem głębokim na 50 centymetrów. Ławka wyposażona jest w bardzo wygodne oparcie oraz podłokietniki. Model jest dostępny w kolorze grafitowym, orzechowym, szarym oraz czekoladowym.
  • Ławka parkowa JAN – model ma wymiary 170 centymetrów na 50 centymetrów z siedziskiem głębokim na 50 centymetrów. Ławka nie ma oparcia, wyposażona została natomiast w wygodne podłokietniki. Model jest dostępny w kolorze grafitowym, orzechowym, szarym oraz czekoladowym.

Ławki kompozytowe – ozdoba modnego ogrodu

Moda w ogrodzie ciągle ulega zmianie, jednak niezależnie od stylu i kolorystyki, jakie w nim panują, istotne jest, aby zachwycał oryginalnością. Wystarczy jeden nietypowy element w ogrodzie, aby nadać całości ciekawego i niepowtarzalnego charakteru. Należy pamiętać, że ogród to nie tylko piękna zieleń – to również meble ogrodowe, które nadają oryginalności całej kompozycji. Meble ogrodowe stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego parku, ogrodu czy tarasu. Dzięki nim relaks na świeżym powietrzu nabiera nowego wymiaru. Oferowane przez nas ławki kompozytowe to nie tylko wygoda. Ławki parkowe oraz ławki ogrodowe z naszej oferty to połączenie najwyższej jakości produktów z wysoką jakością wykonania – jesteśmy najlepsi na rynku.

Ławka parkowa ADAM

Wymiary: 150cmx 63cm. Głębokość siedziska: 50cm. 

Solidne oparcie i podłokietniki gięte.

Cena 873,30zł brutto.

Leżak Delux

Wymiary: 200cmx60cm.

Możliwość montażu kółek do sprawnego przesuwania leżaka.

Cena 664,20 zł brutto.

Ławka parkowa PAWEŁ

Wymiary: 168cmx 50cm, głębokość siedziska: 50cm.

Oparcie i podłokietniki.

Cena 719,00zł brutto.

Ławka parkowa JAN

Wymiary: 170cmx50cm, głębokość siedziska: 50cm.

podłokietniki, brak oparcia.

Cena 563,30zł brutto.

Spodobały Ci się te produkty? Skontaktuj się z nami!